wydruk z 22.09.2017
drukuj
http://www.wieland.pl/internet/content/wpl/pl/startpage.jsp

Dużo więcej niż tylko metal

Miedź to o wiele więcej niż tylko metal. Miedź jest nieodzowną częścią składową w wielu produktach codziennego życia. Wieland-Werke AG to specjalista w zakresie miedzi i stopów na bazie miedzi - wytwarzamy produkt dopasowany do Państwa potrzeb.

Wyroby walcowane produkowane są w zależności od ich zastosowania, w kręgach, szpulach lub jako taśmy o profilowanym przekroju. W naszych zakładach produkowane są również blachy, których wymiary dopasowane są do Państwa potrzeb. Dla zastosowań w elektrotechnice bądź w przemyśle elektronicznym oferujemy taśmy z pokryciem cynowanym.

Asortyment produkowanych rur to rury gładkie, rury wewnątrz i/lub na zewnątrz ożebrowane jak i wymienniki ciepła. W technice sanitarnej najważniejsze jest kompatybilność z różnymi systemami złączek oraz trwałość i długowieczność. Klienci przemysłowi zaś największą wagę przywiązują do kwestii efektywnego przekazywania ciepła i możliwość plastycznej i dalszej obróbki rur miedzianych.

Do produkowanych przez nas wyrobów ciągnionych i wyciskanych należą pręty, druty, profile i rury stopowe. Nasze produkty mają najróżniejsze kształty i ogromny wachlarz wymiarów. Użyte do ich wytwarzania materiały nadają im właściwości przydatne w dalszej obróbce i końcowym zastosowaniu.

Dział elementów ślizgowych produkuje między innymi łożyska ślizgowe zwijane i toczone, tarcze rozruchowe oraz wiele innych precyzyjnych elementów ze stopów miedzi, w bardzo szerokim zakresie wymiarowym. Jesteśmy globalnym specjalistą w zakresie dopasowanych do potrzeb klienta rozwiązań z zakresu elementów ślizgowych. Rozwiązanie to wprowadzamy w życie w pełni zautomatyzowanej, wysokowydajnej produkcji.

Oferta magazynowa

Produkty Wielanda oferowane są przez firmę Śląski Handel Metalami Sp. z o.o. która od lutego 2016 posiada magazyn w Bielsku Białej.
www.slaskihandelmetalami.pl

Aktualne ceny metali

Notowanie oficjalne
(natychmiastowe)
21.09.2017
Miedź Fixing LME 6.407,50 USD/t
Cynk Fixing LME 3.098,00 USD/t
EUR Kurs 1,18725 USD
Szczegóły i wykresy

Biuro w Warszawie

Wieland Polska Sp. z o.o.
ul. Jana Pawla II 80, C-14
00-175 Warszawa

Tel.: +48 22 63731-05 / -06
Fax.: +48 22 6373107
E-Mail: